LIEBHERR KULE VİNÇLERİAtilla Dural © 2008. Tüm hakları saklıdır.
Powered By Sinaps İletişim
Hızlı Montaj Vinçler   Üstten Dönen Vinçler   Mobil İnşaat Vinçleri  

    H Serisi

Hidrolik, H serisi vinçlerin kullanımını basitleştirmektedir. Kuledeki ve vinç kolundaki hidrolik pistonlar, H vincini neredeyse anında çalışma pozisyonuna getirmektedir. Katlanabilir kule çok sık kaynak yapılmış sağlam profillere sahiptir.

 
    TT Serisi

TT serisi vinçler geniş bir kullanım alanı sunmaktadır. Çok yetenekli makinalardır. Bu vinçler ekonomik olmalarının yanı sıra, farklı bom uzunlukları, operatör tarafından seçilen yükleme anları ve farklı kanca yüksekliklerine sahiptir.

     
    HM Serisi

Hidrolik, HM serisi hareketli hızlı-kurulum vinçlerin kullanımını basitleştirmektedir. Hidrolik kurulum kinematiği ile, HM serisi vinçlerin kurulumu çok kolay, hızlı ve güvenilir olmakta, ayrıca tek bir kişi tarafından gerçekleştirilebilmektedir.

 
    K Serisi

K serisi hızlı kurulum vinçlerinin kapasiteleri 26–120 metre ton arasında değişmektedir. Bu vinçler çeşitli bom uzunluklarına, kanca altı yüksekliklerine ve basit kurulum kinematiklerine sahiptir.

     
    R Serisi (Paletli)

R serisinin paletli taşıyıcısı inşaat alanında ve yol dışında yüksek hareketlilik sağlamaktadır.
Bu vinçler hızlı bir şekilde yer değiştirilmesi gereken ya da düşük yere temas basıncı gerektiren durumlarda kullanılmaktadır.

   

kaynak