Liebherr Kule Vinçleri
      LIEBHERR KULE VINÇLERI HAKKINDA
Atilla Dural © 2008. All rights reserved.
Powered By Sinaps İletişim

Liebherr Kule Vinç Satis, Kiralama ve Servis Hizmetleri

1966 yilinda kurulan Atilla Dural, yaptigi çalismalarla saygin firmalar arasinda yerini almistir. Atilla Dural, temsil ettigi sirketlere proje yönetimi, yerel sirketler, yasal mevzuat ve yönetime dair konular hakkinda danismanlik ve tavsiye hizmetleri vermektedir. Sirket, geçen süreçte istikrarli bir büyüme göstermis ve insaat, enerji, sanayi tesisleri, telekomünikasyon ve savunma gibi yüksek yatirim odakli sektörlerde uzmanlasmistir.

Liebherr Kiralik Kule Vinç için tek adres DURAMAK!

DURAMAK, insaat sektöründe faaliyet gösteren ancak yüksek maliyetleri nedeniyle kule vinç, platform ve yük asansörlerini satin almayi tercih etmeyen firmalara, kiralama hizmeti vermek amaciyla 2005 yilinda kuruldu.

Yaklasik otuz yildir Atilla Dural tarafindan verilmekte olan kiralama hizmetinin kalitesini artirmak amaciyla SAEZ Kule Vinçleri, Liebherr Kule Vinçleri, Alimak-HEK Asansör ve Platformlari, Vinçlerinden olusan bir insaat ekipmanlari filosu olusturuldu.

Insaat sektöründe yarim asirlik tecrübesi ve dünyanin lider insaat ekipmanlarinin Türkiye distribütörü olmasinin verdigi güçle Atilla Dural tarafindan kuruldu. Bu sekilde, kiralama yöntemiyle müsterilere vinç ve yük asansörlerini daha kisa süreli kullanma firsatinin verilmesi saglanarak, müsterilerin satin alma yükünden ve bakim, depolama gibi yüksek yatirim masraflarindan kurtarilmasi amaçlandi. Gün geçtikçe gelisen insaat sektörü ile birlikte büyüyen filosu ve deneyimli ekibiyle Duramak, insaat sektörünün önde gelen sirketlerine hizmet vermeye devam ediyor.

Liebherr Kule Vinçleri servisi için en güvenilir adres DURASER!

DURASER, SAEZ Kule Vinçleri, Alimak HEK insaat asansör ve platformlari, Altec teleskopik kamyon üstü Vinç ve Sepetlerinin bakim ve servis hizmetlerini veren Türkiye'deki tek yetkili servistir. Ayrica DURASER Liebherr kule vinçleri Türkiye yetkili servisidir.

50 yilldir Atilla Dural tarafindan verilmekte olan servis hizmetinin kalitesini artirmak amaciyla SAEZ Kule Vinçleri, Liebherr Kule Vinçleri, Alimak-HEK Asansör ve Platformlarindan olusan bir insaat ekipmanlari filosu olusturuldu. Duraser, Insaat sektöründe yarim asirlik tecrübesi ve dünyanin lider insaat ekipmanlarinin Türkiye distribütörü olmasinin verdigi güçle Atilla Dural tarafindan kuruldu.

Gün geçtikçe gelisen insaat sektörüne deneyimli ekibiyle insaat ekipmanlari konusunda servis hizmeti veren Duraser, insaat sektörünün önde gelen sirketlerine hizmet vermeye devam ediyor.